i-mop

Wybierz swojego i-mopa-lg
i-mop original

Dołącz do rewolucji

Mądrzejszy sposób czyszczenia

Interesuje Cię i-mop dla Twojej firmy?

Świetny wybór!

 

Urządzenia i-mop sprzątają do 70% szybciej niż konwencjonalne mopowanie na mokro i do 30% szybciej niż konwencjonalne szorowanie automatyczne.
I-mop ma zdolność dotarcia bezpośrednio do krawędzi a jego maksymalna manewrowość sprawia, że sprawdza się także pod przeszkodami.
Dzięki trzem modelom masz gwarancję, że znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

i-mop-choose-lg

I-mop dostępny w 3 modelach:

i-mop xl cena

To nie tylko sprzątanie..

Wierzymy, że skuteczne czyszczenie to coś więcej niż „tylko” usuwanie zabrudzeń. Oznacza to zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa ludzi, a jednocześnie uczynienie pracy łatwiejszą, prostszą, wydajniejszą, a nawet przyjemną.

...to przyjemne doświadczenie

i-mop zmienia całe doświadczenie sprzątania. Jest mniejszy i znacznie lżejszy od prowadzonej szorowarki. Szczotki obracają się szybciej i zapewniają większą moc czyszczenia, dzięki czemu możesz sprzątać przy znacznie mniejszym wysiłku. Możesz czyścić 10 razy szybciej niż za pomocą tradycyjnego mopa i wiadra, a podłogę pozostawić czystą, bez większego wysiłku niż chodzenie. Intuicyjne obracanie jedną ręką sprawia, że praca jest tak prosta, jak to tylko możliwe.

3 modele, 2 typy:

i-mop Lite

Basic

Idealny na małe, ciasne powierzchnie

Bestseller!

i-mop XL

Basic, Pro

Kompromis pomiędzy Lite a XXL. Sprawdza się w 99% czyszczonych pomieszczeń.

imop xxl

Pro v23

Bestseller!

i-mop XXL

Pro

Sprawdza się na dużych powierzchniach, dodatkowo wyposażona w filtr EPA

i-mop Lite, XL i XXL

Basic, Pro

Różnice wyposażenia:

Nowości w wersji Pro v23

i-mop xl cena
i-mop xl cena

i-balance

Swoboda ruchu. Od tej chwili możesz zostawić maszynę zaparkowaną w dowolny sposób. Dzięki funkcji i-balance nie może się już przewrócić. Ta nowa funkcja poprawia ogólną jakość sprzątania, ponieważ i-mop utrzymuje swój własny ciężar. Wspomaganie prowadzenia maszyny i wspomaganie parkowania w jednym! *Dostępne tylko dla nowych modeli Pro. Nie można doposażyć pozostałych wersji.

i-mop xl cena
i-mop xl cena

Nowe silniki bezszczotkowe

Nowe silniki bezszczotkowe spełniają normę CLEANROOM - ISO 5. Mają większą żywotność do 1200 godzin pracy. Od teraz istnieje możliwość wyboru pomiędzy wysoką (80 W) i niską (60 W) mocą ssania. Niska moc ssania doskonale sprawdza się w pomieszczeniach wymagających mniejszego hałasu, takich jak szpitale i hotele. Można osiągnąć taką samą czystość jak przy dużej mocy ssania. Otrzymujesz także o 10-20% dłuższą żywotność baterii, a także niższe zużycie wody.

Nowa podpora ssawy

Czasami detergenty lub środki dezynfekcyjne wymagają pewnego czasu działania podczas czyszczenia podłogi. A teraz możesz z łatwością dać im ten czas. Zestaw do podnoszenia umożliwia podniesienie ssawy jednym naciśnięciem przełącznika. Nowe modele i-mop Pro są łatwiejsze do podnoszenia dzięki ulepszonej konstrukcji.

System i-link

i-link to nowa oparta na chmurze platforma zarządzania sprzętem czyszczącym. Nowe i-mop Pro posiadają wewnątrz umieszczone małe nadajniki, już zintegrowane z chmurą i-link. Nadajniki te będą codziennie wysyłać informacje o użytkowaniu, poziomie baterii, a nawet lokalizacji maszyn do chmury i-link. Możliwe jest także ustawienie reguł powiadomień (np. przypomnień o konserwacji). po X godzinach użytkowania)

Nowe baterie Pro

Nowe edycje akumulatorów 9 Pro i 14 Pro posiadają wyświetlacz LED wskazujący poziom naładowania baterii. Wystarczy jedno spojrzenie i już wiesz, czy już czas naładować baterię.

Guma ssawy typu "easy click"

Wymiana ssawy i jej gumek jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nie potrzeba więcej narzędzi. Ściągaczkę zwalnia się naciśnięciem przycisku, a gumę można zdjąć delikatnym pociągnięciem. Założenie ściągaczki i gumowego grzbietu również jest dziecinnie proste. Wciśnij gumę na pokrętła i zatrzaśnij ściągaczkę. Gotowe w mniej niż 1 minutę.

Osłony bryzgowe "easy click"

Dzięki nowemu systemowi osłony przeciwbryzgowej, którą można łatwo kliknąć, zyskujesz dwie nowe funkcje. Po pierwsze, osłony przeciwbryzgowe zostały przeprojektowane, aby otaczały większą część szczotki, zapewniając jednocześnie kąt zapobiegający zaczepianiu się włosia o gumę. Po drugie, wystarczy je kliknąć, aby je odłączyć. Żadne narzędzia nie są wymagane

Kółka przy ssawie "easy click"

Ciesz się większą łatwością poruszania się i lepszymi wynikami szorowania dzięki nowym obrotowym kółkom. Koła można łatwo zmienić za pomocą systemu „easy click”. Wymienne koła są dostępne w wersji gumowej (standardowej) lub metalowej. Metalowe koła wykonane są ze stali nierdzewnej - to idealny wybór do stosowania w zatłuszczonych pomieszczeniach, takich jak restauracje szybkiej obsługi lub środowiskach z chlorem, takich jak baseny.

Wybierz swój i-mop Wybierz idealny model

Rewolucyjny i-mop na zawsze zmienia świat sprzątania. Od teraz możesz z łatwością sprzątać dzięki mocy automatycznej szorowarki i zwinności płaskiego mopa. Ale nie każda przestrzeń jest taka sama. Dlatego zaprojektowaliśmy całą rodzinę i-mop, która idealnie pasuje do każdego zadania sprzątania. Odkryj, który i-mop będzie dla Ciebie odpowiedni.

Rozmiar ma znaczenie

i-mop obraca się w miejscu o 360°. Oznacza to, że można z łatwością czyścić pod blatami, armaturę toaletową, w ciasnych przestrzeniach, wokół przeszkód i aż do krawędzi listew przypodłogowych i wyposażenia sklepów. Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom i niezrównanej zwrotności, możesz używać i-mopa zarówno w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak i w miejscach o dużym natężeniu ruchu, które wymagają doraźnego sprzątania.

Pełna mobilność

i-mop Lite i i-mop XL są niezwykle lekkie jak na urządzenia czyszczące. Ich niezrównana zwrotność i przenośność sprawiają, że idealnie nadają się do mobilnego sprzątania. Możesz łatwo transportować i-mop Lite i i-mop XL do wielu lokalizacji. Nie ma problemu z wjechaniem po schodach, po schodach ruchomych lub z budynku do budynku w aucie osobowym.

Wydajność baterii

Swoboda ruchu jest niezbędna w świecie sprzątania. Dlatego pożegnaliśmy się ze przewodami elektrycznymi. Te same baterie i-power i ładowarki i-charge mogą być używane z wieloma urządzeniami, takimi jak odkurzacze i-vac. Każdy i-mop ma swój własny czas pracy, zależny od pojemności akumulatora.

Szczotki i pady

W zależności od rodzaju powierzchni podłogi, możesz wybierać spośród szerokiej gamy padów i szczotek. Pady do i-mopa są dostępne o różnej szorstkości, i można je łatwo rozpoznać po kolorach. Pady są podzielone na kategorie użytkowania do regularnego, codziennego do intensywnego.

Szczotki mają od miękkiego do agresywnego włosia i mogą być używane nawet na zewnątrz lub do szorowania w bardzo brudnych miejscach. Każdorazowo przy doborze szczotek lub padów do i-mopa zapraszamy do konsultacji z naszym doradcą.

i-mop xl cena
i-mop original

Parametry techniczne

Formularz kontaktowy

Kontakt

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych produktów i-mop. Jeśli jesteś zainteresowany produktami, wypełnij formularz kontaktowy, a My się do Ciebie odezwiemy!

 

Możesz także zadzwonić lub napisać bezpośrednio: (52) 375 39 39 lub sklep@dabexbydgoszcz.pl

i-mop original
YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film